USD
USD Δολάριο ΗΠΑ EUR Ευρώ GBP Λίρα στερλίνα AUD Δολάριο Αυστραλίας CAD Δολάριο Καναδά BRL Ρεάλ Βραζιλίας CNY Γουάν Κίνας CZK Κορόνα Τσεχίας DKK Κορόνα Δανίας HKD Δολάριο Χονγκ Κονγκ ILS Νέο ισραηλινό σεκέλ JPY Γεν Ιαπωνίας MYR Ρινγκίτ Μαλαισίας NZD Δολάριο Νέας Ζηλανδίας NOK Κορόνα Νορβηγίας PLN Ζλότι Πολωνίας RON Νέο λέου Ρουμανίας RUB Ρούβλι Ρωσίας SAR Ριάλ Σαουδικής Αραβίας SGD Δολάριο Σιγκαπούρης ZAR Ραντ Νότιας Αφρικής KRW Νοτιοκορεατικό γουόν SEK Κορόνα Σουηδίας CHF Ελβετικό φράγκο TRY Τουρκική λίρα UAH Χρίβνια Ουκρανίας ARS Argentina, Peso THB Μπατ Ταϊλάνδης
العربية 简体中文 Čeština Dansk Deutsch Pousada Orquidea Araquari Araquari Español Français Ελληνικά עברית Italiano 日本語 한국어 Magyar Nederlands Polski Hostel e Pousada Orquídea Paraty Hostel e Pousada Orquídea Araquari Русский Svenska Türkçe
  • Επικοινωνία

Pousada Orquidea Araquari

ex. Hostel E Pousada Orquídea

Έγκαιρη Κράτηση
2026-10-22
2026-10-23

Η μέγιστη περίοδος που μπορεί να κρατηθεί είναι 30 ημέρες. Παρακαλώ εισάγετε εναλλακτικές ημερομηνίες.

50

Pousada Orquidea Araquari

 Wi-Fi
 Κλιματισμός
 Κατοικίδια

Επιτρέπονται κατοικίδια


Τα δωμάτια του χόστελ Pousada Orquidea Araquari διαθέτουν μπαλκόνι και ντουλάπι, καθώς και ξεχωριστή τουαλέτα και ντους.

Το άνετο χόστελ διαθέτει 6 δωμάτια με θέα στον κήπο, τα οποία έχουν μπαλκόνι.

Στο χόστελ στους επισκέπτες καθημερινά σερβίρεται ένα μπουφέ πρωινού. Lanchonete E Restaurante Mega Night βρίσκεται σε απόσταση 550 μέτρων. Αυτό το κατάλυμα διαθέτει κοινόχρηστη κουζίνα όπου οι επισκέπτες μπορούν να ετοιμάσουν τα γεύματά τους.

  • Τοπικά αξιοθέατα
  • Paroquia Santuario Bom Jesus
    450 μ.
  • Instituto Federal Catarinense
    2,8 χλμ.
  • Αεροδρόμια
  • Αεροδρόμιο Joinville-Lauro Carneiro de Loyola
    35 χλμ.

Στο ξενοδοχείο

Γενικά

  • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
  • Wi-Fi
  • Χώρος στάθμευσης
  • Επιτρέπονται κατοικίδια

Γεύματα και ποτά

  • Κοινόχρηστη κουζίνα

Δραστηριότητες και χαλάρωση

  • Κήπος
  • Αίθουσα ψυχαγωγίας/ τηλεόρασης

Στο δωμάτιο

  • Κλιματισμός
  • Έπιπλα κήπου
  • Κουρτίνες

Σημαντική ειδοποίηση

Check-in: από 17:00 έως 23:30
Check-out: από 07:00 έως 11:00

Συχνές ερωτήσεις

  • ❓

    Ποια είναι η τιμή της κράτησης στο άνετο χόστελ Pousada Orquidea Araquari;

    Η τιμή της κράτησης στο άνετο χόστελ Pousada Orquidea Araquari είναι περίπου 40$. Για πιο συγκεκριμένες πληροφορίες, επικοινωνήστε με το κατάλυμα.
  • ❓

    Στο άνετο χόστελ Pousada Orquidea Araquari προσφέρεται πρωϊνό;

    Ναι, στο άνετο χόστελ Pousada Orquidea Araquari σερβίρουν μπουφέ πρωινού.
  • ❓

    Αυτό το άνετο χόστελ Pousada Orquidea Araquari παρέχει ασύρματη σύνδεση στο Ίντερνετ;

    Ναι, αυτό το άνετο χόστελ Pousada Orquidea Araquari προσφέρει Wi-Fi.

Λεπτομέρειες & Τιμές



Παρακαλούμε, εισάγετε τις ημερομηνίες παραμονής σας για να ελέγξετε τη διαθεσιμότητα.

Φωτογραφίες

Σχόλια

Λεπτομέρειες διαμονής

Η βαθμολογία σας

Απαίσια Σπουδαία

Επικοινωνήστε μαζί μας



Έγκαιρη Κράτηση
2026-10-22
2026-10-23

Η μέγιστη περίοδος που μπορεί να κρατηθεί είναι 30 ημέρες. Παρακαλώ εισάγετε εναλλακτικές ημερομηνίες.

Ευχαριστώ για την εγγραφή
Κλείσιμο
Νομικά
  • Πολιτική ξενοδοχείου
Εταιρεία
Pousada Orquidea Araquari, Βραζιλία

R. Cel. Almeida, Araquari, Βραζιλία

Μείνετε ενημερωμένοι

Εγγραφείτε στο ενημερωτικό δελτίο μας και θα λαμβάνετε πρώτοι τα τελευταία νέα και τις προσφορές μας.

Online κρατήσεις ξενοδοχείων

Επικοινωνία

2026 © hotelsantacatarina.com

All rights reserved